O NÁS

Vitajte v internetovom obchode Style Zuzana.sk !

Ako prví na Slovensku Vám ponúkame luxusnú spodnú bielizeň exkluzívnych svetových značiek DKNY (Donna Karan New York), PLEASURE STATE, STELLA McCARTNEY, CR7 CRISTIANO RONALDO a MAIDENFORM.

Nech sa páči, zoznámte sa bližšie s ponúkanými značkami:

DKNY (Donna Karan New York)
Donna Karan je patrónkou žien, ktoré nosia skutočné veľkosti. Inak povedané žien s krivkami na správnych miestach. Vie, čo ženy potrebujú a prináša im to. Newyorská patriotka a módna ikona Karan patrí k americkej návrhárskej prvej lige. Jej návrhy sú typické svojou jednoduchosťou, triezvymi farbami a praktickosťou, ktorú oceňujú mnohé celebrity. Pri navrhovaní rady DKNY sa Karan inšpirovala svojou dcérou Gabrielle. Jednoducho povedané, DKNY je energiou a dušou New Yorku. Medzinárodná, rozmanitá, zábavná, rýchla a neskutočná.

PLEASURE STATE
Pleasure State znamená „stav potešenia". A presne ten zažívajú ženy, ktoré nosia prádlo tejto značky. Pleasure State je návrhárska značka , ktorá odráža štýl tej najnáročnejšej zákazníčky, vytvorená výhradne pre vybraný mestský životný štýl. Stretáva sa tu elegancia, nevtieravý luxus a absolútny komfort, aby vytvorili značku na vrchole nových štýlov a trendov s cieľom fascinovať a zvádzať. Pleasure State oblieka ženské sny a túžby. Je to úspešné zavŕšenie vízie ženy vedúce k vytvoreniu vzrušujúceho a inovatívneho konceptu luxusnej spodnej bielizne inšpirovanej vášňou pre prepychové materiály a zameraním na technologicky najvyspelejšie spracovanie. Ako hovorí majiteľka značky: „Verím vo vrcholovú módu, inováciu produktov a dokonalý strih. Toto je každodenná elegancia."

STELLA McCARTNEY
Stella McCartney – slávna módna návrhárka a dcéra bývalého člena Beatles Paula McCartneyho. Jej kolekcia spodnej bielizne dobyla všetky svetové obchodné domy ihneď po jej uvedení na trh. V rámci svojej novej kolekcie, ktorá nesie jej meno „Stella", predstavila totiž absolútne revolučnú technológiu pri použití najtenších a najľahších vlákien. Spodná bielizeň slávnej módnej návrhárky Stelly McCartney je navrhnutá tak, aby podčiarkovala prirodzenú krásu ženy, jej individualitu a sebavedomie, avšak bez kompromisov čo sa týka štýlu.
„Vždy som verila, že spodné prádlo by malo byť pohodlné, vyrobené tak, aby dlho vydržalo použitím kvalitných materiálov a spracovania; vyrobené s láskou; inšpirované niečim starým a niečim novým; aby dotvorilo vaše šaty; aby ste sa nemuseli hanbiť, keď Vám vykukne ramienko; vytvorené pre ženy a pre potešenie mužov..."

CR7 CRISTIANO RONALDO
Samozrejme sme nezabudli ani na pánov, pre ktorých máme pripravenú exkluzívnu bielizeň značky CR7 CRISTIANO RONALDO. Športoví fanúšikovia, a futbaloví zvlášť, iste ocenia kvalitu strihov a použitých materiálov.
CR7 kolekcia spodného prádla a ponožiek je moderná medzinárodná módna značka, určená mužom a chlapcom na celom svete. Vytvára trendy a spolu s vysoko kvalitným procesom výroby prináša produkt, ktorý spĺňa vysoké očakávania svojich zákazníkov. Za kolekciou stojí svetovo známy futbalista Cristiano Ronaldo, ktorý s miliónmi fanúšikov na sociálnych sieťach má obrovský potenciál cieľového publika.
Richard Chai, newyorský módny návrhár, ocenený cenou CFDA za najlepšieho amerického módneho návrhára roka, hraje dôležitú úlohu vo vytváraní vzorov a štýlov v úzkej spolupráci s Cristianom Ronaldom. Richard Chai je známy pre jeho spoluprácu so značkami Armani Exchange, Donna Karan a Marc Jacobs. Kolekciu vyrába v Európe jeden z popredných výrobcov vysoko kvalitnej spodnej bielizne s viac ako 70-ročnou tradíciou.

MAIDENFORM
Značka MAIDENFORM je svetovým lídrom v oblasti spodnej bielizne s dlhoročnou tradíciou už od roku 1921. Ponúka pohodlnú, inovatívnu sťahovaciu bielizeň, nohavičky a podprsenky, pre ženy s aktívnym životným štýlom a zmyslom pre štýl. Bielizeň MAIDENFORM môžete nájsť v popredných svetových obchodných domoch a národných obchodných reťazcoch. V súčasnosti je MAIDENFORM vo vlastníctve skupiny Hanes Brands, jednej zo svetovo najsilnejších odevných značiek vôbec.

Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.