OCHRANA SÚKROMIA

Prevádzkovateľ internetového obchodu StyleZuzana.sk Zuzana Hüblerová, Lesná 1959/14, 900 31 Stupava, IČO 34716734, IČ DPH SK1043640400. prehlasuje, že s osobnými údajmi zákazníkov nakladá v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len "zákon"). Prevádzkovateľ v žiadnom prípade neposkytne osobné údaje klientov, ani údaje o nákupoch našich klientov tretím osobám. Osobné údaje sú uložené na bezpečnom servri a sú chránené pred zneužitím treťou osobou. Databáza osobných údajov je chránená pred ich zneužitím, zničením, stratou a poškodením.

Pri zadaní objednávky klient zadáva tieto osobné údaje:
• Meno a priezvisko
• E-mailovú adresu (je potrebná pri identifikácii klienta v systéme a taktiež pri komunikácii s klientom)
• Adresu vrátane krajiny (táto adresa bude uvedená na faktúre)
• Ďalšia adresa (ak je adresa doručenia iná ako fakturačná adresa)
• Telefónne číslo (pre rýchlejšiu komunikáciu s klientom)
• ak klient nakupuje ako firma / živnostník: obchodný názov, IČO a IČ DPH

Uvedené osobné údaje je potrebné uviesť z dôvodu spracovania objednávky a rýchleho a bezproblémového doručenia objednávky. Taktiež sú uvedené osobné údaje potrebné pre účtovný systém a pri vystavení faktúr za objednaný tovar.

Osobné údaje zadávané pri platení

Pri platbe cez internet banking je klient, po kliknutí na ikonu banky, automaticky presmerovaný na webstránku elektronického bankovníctva vybranej banky. Klient sa tam prihlási a realizuje platbu. Prevádzkovateľ internetového obchodu nemá žiadny prístup k bankovým údajom klienta: k prihlasovacím údajom na účet klienta, k PIN-u, číslu platobnej karty, výške zostatku na účte a pod. Banka nás bude informovať o úspešne zrealizovanej platbe, príp. nezrealizovanej platbe.

Údaje o nákupoch

Prevádzkovateľ internetového obchodu StyleZuzana zhromažďuje údaje o objednávkach. Tieto údaje sú potrebné kvôli dodaniu správneho tovaru a k vybavovaniu reklamácií. Žiadne informácie o nákupoch nie sú poskytované tretej strane.
Objednaním tovaru v internetovom obchode StyleZuzana kupujúci vyjadruje súhlas s používaním a zhromažďovaním svojich osobných údajov a údajov o nákupoch za vyššie uvedených podmienok. Pri objednaní tovaru a vyplnení objednávkového formulára kupujúci vyjadruje súhlas so Všeobecnými obchodnými podmienkami internetového obchodu.
Osobné údaje klientov sú dôverné údaje, ktoré nezverejrejňujeme, nesprístupňujeme, nie sú poskytované tretím osobám s výnimkou poskytnutia údajov (mena a adresy) doručovacej spoločnosti ohľadom správneho doručenia objednaného tovaru a v niektorých prípadoch bankám (meno klienta). Tieto údaje sú poskytnuté jednorazovo pri vybavení konkrétnej objednávky.

 

Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.