POŠTOVNÉ

Výška poštovného je vypočítaná podľa spôsobu doručenia a spôsobu platby za tovar.

Uvedené poplatky za doručenie sú pri poslaní celej objednávky v 1 zásielke v rámci Slovenskej republiky. V prípade, že časť Vašej objednávky bude doručená neskôr z dôvodu dodania tovaru od dodávateľa, bude Vám poštovné účtované len 1 raz. 

poštovné

 

1. Osobný odber

Objednaný tovar si môžete osobne vyzdvihnúť do 5 pracovných dní od vystavenia objednávky priamo v prevádzke eshopu:

STYLE ZUZANA, Hlavná ul. 17, Stupava

Pondelok – Piatok 10.00 – 18.00 h

Sobota 9.00 – 12.00 h

Upozornenie: Ak si tovar nevyzdvihnete v termíne do 5 pracovných dní od vytvorenia objednávky, Vaša objednávka bude automaticky stornovaná.

Pri osobnom odbere môžete zaplatiť za tovar v hotovosti, prípadne platobnou kartou.

Výhoda: Pri osobnom odbere ušetríte za poplatok za poštovné.

2. Slovenská pošta - Balík na poštu alebo Balík na adresu (kuriér)

Balík na poštu - táto služba ponúka možnosť vyzdvihnúť si zásielku na viac ako 1400 poštách v rámci Slovenska podľa Vášho výberu. Odberná lehota je 18 dní. Za zásielku je možné zaplatiť elektronicky už pri objednaní tovaru, alebo na dobierku priamo na pošte.

Balík na adresu (kuriér) - Slovenská pošta ponúka aj možnosť doručenia zásielky kuriérom priamo na adresu zákazníka. Tu si taktiež môžete vybrať spôsob platby: elektronicky už pri objednaní tovaru, alebo platbu priamo kuriérovi Slovenskej pošty pri doručení tovaru. Notifikácia o zásielke je štandardne posielaná SMS správou na telefónne číslo klienta (pokiaľ bolo uvedené) a mailom na emailovú adresu klienta.

3. Kuriér spoločnosti In Time (UPS)

Najrýchlejší spôsob doručenia objednaného tovaru priamo do Vašich rúk. Po obdržaní mailu o skompletizovaní objednávky Vám kuriér spoločnosti Slovak Parcel Service (UPS) doručí zásielku na Vami určenú adresu do 2 pracovných dní. Za tovar môžete zaplatiť elektronicky už pri objednaní, alebo na dobierku, t.j. v hotovosti kuriérovi pri doručení zásielky. Tento spôsob doručovania poskytuje možnosť sledovania pohybu zásielky na internetovej stránke Slovak Parcel Service, kde v sekcii Pohyb vnútroštátnej zásielky (Track and Trace) zadáte číslo balíka, ktoré Vám prišlo mailom.

4. Balíkomaty siete In Time

Vašu objednávku doručenú cez balíkomat si môžete vyzdvihnúť 24 hodín denne/ 7 dní v týždni na 50 miestach v rámci Slovenska. Balíkomaty sa nachádzajú v blízkosti veľkých obchodných sietí s možnosťou bezplatného parkovania. Za Vašu objednávku môžete zaplatiť elektronicky už pri objednaní, alebo na dobierku, t.j. kartou pri jej vyzdvihnutí.

Mapa pokrytia balíkomatov na Slovensku 

 

 

Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.