SPÓSOB DORUČENIA

1. Osobný odber

Objednaný tovar si môžete osobne vyzdvihnúť do 5 pracovných dní od vystavenia objednávky priamo

v prevádzke eshopu STYLE ZUZANA na Hlavnej ul. 17 v Stupave počas otváracích hodín:


Pondelok – Piatok 10.00 – 18.00 h
Sobota 9.00 – 12.00 h


Upozornenie: Ak si tovar nevyzdvihnete v lehote do 5 pracovných dní, Vaša objednávka bude automaticky stornovaná.
Pri osobnom odbere je možné zaplatiť za tovar v hotovosti, prípadne platobnou kartou.
Výhoda: Pri osobnom odbere ušetríte za poplatok za dopravu a poštovné.

2. Slovenská pošta - Balík na poštu alebo Balík na adresu (kuriér)

Balík na poštu - táto služba ponúka možnosť vyzdvihnúť si zásielku na viac ako 1400 poštách v rámci Slovenska podľa Vášho výberu. Odberná lehota je 18 dní. Za zásielku je možné zaplatiť elektronicky už pri objednaní tovaru, alebo na dobierku priamo na pošte.

Balík na adresu (kuriér) - Slovenská pošta ponúka aj možnosť doručenia zásielky kuriérom priamo na adresu zákazníka. Tu si taktiež môžete vybrať spôsob platby: elektronicky už pri objednaní tovaru, alebo platbu priamo kuriérovi Slovenskej pošty pri doručení tovaru. Notifikácia o zásielke je štandardne posielaná SMS správou na telefónne číslo klienta (pokiaľ bolo uvedené) a mailom na emailovú adresu klienta.

3. Kuriér spoločnosti In Time (UPS)

Najrýchlejší spôsob doručenia objednaného tovaru priamo do Vašich rúk. Po obdržaní mailu o skompletizovaní objednávky Vám kuriér spoločnosti Slovak Parcel Service (UPS) doručí zásielku na Vami určenú adresu do 2 pracovných dní. Za tovar môžete zaplatiť elektronicky už pri objednaní, alebo na dobierku, t.j. v hotovosti kuriérovi pri doručení zásielky. Tento spôsob doručovania poskytuje možnosť sledovania pohybu zásielky na internetovej stránke Slovak Parcel Service, kde v sekcii Pohyb vnútroštátnej zásielky (Track and Trace) zadáte číslo balíka, ktoré Vám prišlo mailom.

4. Balíkomaty siete In Time

Vašu objednávku doručenú cez balíkomat si môžete vyzdvihnúť 24 hodín denne/ 7 dní v týždni na 50 miestach v rámci Slovenska. Balíkomaty sa nachádzajú v blízkosti veľkých obchodných sietí s možnosťou bezplatného parkovania. Za Vašu objednávku môžete zaplatiť elektronicky už pri objednaní, alebo na dobierku, t.j. kartou pri jej vyzdvihnutí.

Mapa pokrytia balíkomatov v SR 

Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.